Produkt byl přidán do oblíbených
Globus zeměpisný 16 cm český
Kód produktu: 040440
Globus určitě nemá chybět v žádném dětském pokoji Geografická mapa, v češtině! Průměr glóbu: 16 cm
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Globus určitě nemá chybět v žádném dětském pokoji Geografická mapa, v češtině! Průměr glóbu: 16 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 040440 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
