Globber Tříkolka dětská skládací 4v1 - Olive
Slavná tříkolka 4v1 je nyní k dispozici ve skládací verzi. Škálovatelný, je vhodný pro děti od 10 měsíců do 5 let. Praktický a skladný, rodiče ...
Podobné produkty
Popis produktu
Slavná tříkolka 4v1 je nyní k dispozici ve skládací verzi. Škálovatelný, je vhodný pro děti od 10 měsíců do 5 let.
Praktický a skladný, rodiče jej mohou snadno přepravovat kamkoli, dokonce iv kufru auta.
Tato nová skládací tříkolka s jedinečným designem se snadno transformuje a přepíná z jednoho režimu do druhého bez použití nástrojů, aby se přizpůsobila každému věku vašeho dítěte.
- Komfortní tříkolka: od 10 do 36 měsíců
- Tříkolka s průvodcem: od 18 do 36 měsíců
- Autonomní tříkolka: 24 až 36 měsíců
- Balanční kolo: od 2 do 5 let.
- Sestaví a složí se mrknutím oka díky patentovanému systému bez nářadí!
Bezpečná, je vybavena ochranným postrojem, zvýšeným opěradlem a anti-UV ochranou.
Nová ultra vybavená tříkolka, zábavná pro děti a praktická pro rodiče!
Technická charakteristika
- Věk: pro děti od 10 měsíců do 5 let
- Maximální hmotnost: 20 kg
- Sedák nastavitelný do 2 úrovní (32 a 35 cm) s pohodlným opěradlem
- Bezpečný 5-bodový pás s pohodlnými vycpávkami
- Zakřivená bezpečnostní tyč – Řídítka s pohodlnými a ergonomickými rukojeťmi
Výhody
- Skládací systém patentovaný společností Globber
- Integrovaný držák nápojů a držák chytrého telefonu
- Odměněno cenou časopisu RODIČE v roce 2023
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041248 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 9,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 9.2 kg |
| Délka výrobku: | 62.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 36.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
