Globber Odrážedlo dětské Go Bike Elite Air - Mint
Kód produktu: W041244
Inovativní běžecké kolo pro děti ve věku 3-6 let pomáhá batolatům rozvíjet koordinaci, rovnováhu a motorické dovednosti. GO BIKE ELITE AIR je ...
Poslední kus
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Inovativní běžecké kolo pro děti ve věku 3-6 let pomáhá batolatům rozvíjet koordinaci, rovnováhu a motorické dovednosti.
- GO BIKE ELITE AIR je dobře navržené dětské krosové kolo, které pomáhá dítěti plně si vyzkoušet jízdu na kole a zároveň se naučit držet rovnováhu.
- Robustní dvoubarevný kompozitní rám a integrované madlo pro přenášení a opěrka nohou pro maximální využití výrobku
- Maximální hmotnost dítěte do 25 kg.
- Nastavitelné sedlo (od 33 cm do 42 cm) z měkkého a pohodlného PU.
- Zakřivená, lesklá kovová řídítka ve tvaru T s pohodlnými a odolnými ergonomickými rukojeťmi z TPR pro maximální pohodlí.
- Vysoce kvalitní 10palcové (254 mm) 100% gumové pneumatiky poskytují maximální odpružení a plynulou jízdu.
- Konstrukce Globber 100% bez použití nářadí.
- Rozměry: 47 x 77 x 42 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041244 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.8 kg |
| Délka výrobku: | 61.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
