Girlanda barevná 3m
Kód produktu: W020215
Na správné párty nesmí chybět pořádná výzdoba Girlandy jsou pro tento účel přímo jako stvořené. Jsou skvělou dekorací do fotokoutku, na ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Na správné párty nesmí chybět pořádná výzdoba
Girlandy jsou pro tento účel přímo jako stvořené. Jsou skvělou dekorací do fotokoutku, na zahradní party, dětského pokoje nebo kamkoli jinam.
Papírová barevná girlanda o délce 3m.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020215 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
