G - Figurka Dino Apatosaurus 33 cm
Kód produktu: 101838
Velmi krásná, ručně malovaná figurka Atlas Figurka dinosaura Apatosaurus, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Velmi krásná, ručně malovaná figurka Atlas Figurka dinosaura Apatosaurus, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou skutečného dinosaura. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek.
Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné.
Velikost: 33 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101838 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
