Fotbal set se světelnými efekty 88 x 68 cm
Kód produktu: W047362
Fotbal set se světelnými efekty. Obsah balení - branka 88x36x68 cm, míč 14 cm, pumpička. Baterie míč - 3xAG13, branka 3xAG13, baterie součástí balení.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Fotbal set se světelnými efekty.
Obsah balení - branka 88x36x68 cm, míč 14 cm, pumpička.
Baterie míč - 3xAG13, branka 3xAG13, baterie součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047362 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | FOOTBALL:3xAG13, TUBE:3xAG13 |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
