Fat Brain chrastítko pipSquiz Loops modré 13 cm
Kód produktu: W010228
Pestrobarevné silikonové kousátko, které chrastí a určitě zaujme malé děti. Materiál: chrastící kroužky jsou z vysoce kvalitního ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Pestrobarevné silikonové kousátko, které chrastí a určitě zaujme malé děti.
Materiál: chrastící kroužky jsou z vysoce kvalitního plastu ABS, celé kousátko je vyrobené ze 100% silikonu pro potraviny, bez ftalátů, testováno.
Doporučený věk: 6 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W010228 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.2 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

