Far Far Land Puzzle párovací 10 obrázků
Far Far Land Puzzle párovací. Balení obsahuje 10 puzzle obrázků. Počítání do deseti - každý puzzle obrázek se skládá ze dvou dílků (číslo a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Far Far Land Puzzle párovací.
Balení obsahuje 10 puzzle obrázků.
Počítání do deseti - každý puzzle obrázek se skládá ze dvou dílků (číslo a obrázek).
Řekněte svému dítěti o číslech a celkovém množství, naučte se počítat s Double Puzlles. Každá hádanka se skládá ze 2 částí. Zkuste porovnat počet na jedné části a celkový počet na druhé.
Rozvíjí počítání, motoriku, koordinaci ruka-oko.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W022066 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
