Falk Odrážedlo 912C traktor Class s přívěsem
Malé dítě má rádo pohyb. Zvláště to, které právě udělalo svůj první krůček. Dejte svému potomkovi pocítit, že je řidičem traktoru a pořiďte mu jeho ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Malé dítě má rádo pohyb. Zvláště to, které právě udělalo svůj první krůček. Dejte svému potomkovi pocítit, že je řidičem traktoru a pořiďte mu jeho první odrážedlo. Určitě si svoji hračku na kolečkách rychle oblíbí a společně si doma nebo venku na procházkách užijete spoustu zábavy.
Odrážedlo – traktor „Claas“ světle zelený s vozíkem, volantem, klaksonem. Na přívěsu jsou prakticky umístěny hrabičky a lopatka.
- Vyrobené ve Francii z vysoce odolného a kvalitního z 50% recyklovaného plastu.
- Testováno podle evropských norem na hmotnost 30 kg.
Rozměry odrážedla 95 x 31 x 45 cm
Nosnost 25 kg
Doporučený věk: od 1 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041797 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.3 kg |
| Délka výrobku: | 95.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 36.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |

