Produkt byl přidán do oblíbených
F - Figurka Dino Pentaceratops 17 cm
Kód produktu: 101897
Ručně malovaná figurka dinosaura nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Ručně malovaná figurka dinosaura nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek.
Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné.
Velikost: 17 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101897 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
