Produkt byl přidán do oblíbených
Expedice příroda: 50 nebeských objektů
Kód produktu: 85338
Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 nebeských objektů - planet, hvězd i souhvězdí. Na kartách najdete kvízovou otázku, ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 nebeských objektů - planet, hvězd i souhvězdí. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 85338 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 200,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 200.0 kg |
| Délka výrobku: | 95.0 cm |
| Šířka výrobku: | 135.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
