Produkt byl přidán do oblíbených
Expedice příroda: 50 našich květin
Kód produktu: 85339
Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 našich květin. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 našich květin.
Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 85339 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
