Eliška chodící panenka 41 cm růžové šaty - Český obal
Začni den se svou nejlepší kamarádkou Eliškou. Eliška také ráda chodí a tančí. Vezmeš ji na procházku? Panenku Elišku si zamiluješ! Čeká vás ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Začni den se svou nejlepší kamarádkou Eliškou. Eliška také ráda chodí a tančí. Vezmeš ji na procházku? Panenku Elišku si zamiluješ! Čeká vás spousta hraní a zábavy!
Eliška je chodící panenka, která mooc ráda zpívá! Chceš si s ní zazpívat? Umí 7 lidových písniček. Stačí tlesknout a přidej se!
- Travička zelená
- Kočka leze dírou
- Červený šátečku
- Prší prší
- Já do lesa nepojedu
- Holka modrooká
- Kalamajka
Velikost: 41 cm
Doporučený věk: od 3 let
Panenku je možno spustit ve dvou režimech (Try me/ON). V režimu Try me jen zpívá, nechodí. Přepínání na zádech.
Baterie: 3x AA
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W008876 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 46.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |

