Lenochod plyš s klipem New Baby Sloth 15cm
Přenesete své dítě do světa něhy a zábavy s naší krásnou plyšovou hračkou se zvukem z kolekce české značky New Baby. Tato jedinečná hračka je ...
Podobné produkty
Popis produktu
Přenesete své dítě do světa něhy a zábavy s naší krásnou plyšovou hračkou se zvukem z kolekce české značky New Baby. Tato jedinečná hračka je vyrobena z měkkého plyše a nabízí vašemu děťátku nejen příjemný materiál, ale také bezpečné a mazlivé přátelství. Tato hračka je vybavena klipem pro snadné připevnění ke kočárku, autosedačce nebo postýlce, čímž poskytuje zábavu kdekoli.
Melodie přístroje vzbuzuje zájem dítěte, pomáhá mu uklidnit se a vytváří kolem něj klidnou atmosféru. Hračka stimuluje rozvoj smyslového vnímání prostřednictvím různých textur a zvuků. Měkký plyšový povrch a různé detaily, stimulují představivost dítěte a podporují jeho zkoumání a interakci.
Tato rozkošná hračka je vhodná pro děti od prvních dnů života a je nepostradatelným společníkem při prvních dobrodružstvích vašeho děťátka. Objevte kouzlo společných okamžiků a rozvíjejte smyslové vnímání svého miminka s plyšovou hračkou Lama z kolekce Lama Toys od New Baby.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W045865 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
