Doloni Tabule magnetická oboustranná 2v1 modrá
Kód produktu: W020275
Oboustranná magnetická tabule: Jedna strana je bílá pro psaní suchými fixy a druhá černá pro klasické křídy. Balení ...
Skladem
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Oboustranná magnetická tabule:
- Jedna strana je bílá pro psaní suchými fixy a druhá černá pro klasické křídy.
- Balení obsahuje křídu, popisovač a mazací hadřík.
- Polička pod tabulí slouží jako odkládací plocha pro kreslící pomůcky a zároveň zachycuje odpadávající částečky křídy při kreslení.
- Rozměry tabule: 35 × 48 × 7 cm
- Výška tabule: 110–130 cm
- Hmotnost: 2,3 kg
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020275 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.3 kg |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 35.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
