DOLONI Odrážedlo motorka žluto-modrá 70x32x52
Motorka–odrážedlo je prostředek aktivního pohybu, který může dítě používat doma i venku. Tento motocykl potěší každého malého jezdce, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Motorka–odrážedlo je prostředek aktivního pohybu, který může dítě používat doma i venku. Tento motocykl potěší každého malého jezdce, protože nejde jen o dopravní prostředek na procházky, ale také o pestrou a zábavnou hračku.
Dítě si na něj může sednout a pohybovat se vlastními nohama, odrážeje se od země. Kola jsou široká, což zajišťuje dobrou stabilitu. Na přenášení je vybaven pohodlnou rukojetí.
Odrážedlo podporuje rozvoj fantazie a fyzických schopností dítěte.
Rozměry: délka - 70 cm, výška - 52 cm (po řidítka 51 cm, po sedadlo 32 cm), šířka - 32 cm.
Průměr kol - 20 cm. Šířka kol: přední – 11 cm, zadní – 15 cm.
Materiál: vysoce kvalitní, netoxický plast.
Maximální zatížení: do 30 kg
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W061329 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.9 kg |
| Délka výrobku: | 68.5 cm |
| Šířka výrobku: | 37.0 cm |
| Výška výrobku: | 52.1 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
