Produkt byl přidán do oblíbených
Dinosaurus 18 cm
Rozšiř svou sbírku o nového dinosaura! Objev neznámý svět těchto predátorů a poznej život na planetě před 200 miliony lety! Velikost: 18 cm ...
Podobné produkty
Popis produktu
Rozšiř svou sbírku o nového dinosaura! Objev neznámý svět těchto predátorů a poznej život na planetě před 200 miliony lety!
Velikost: 18 cm
Doporučený věk: od 3 let
*Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W000021 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
