Produkt byl přidán do oblíbených
Dinosauří hlava mačkací 9 cm
Kód produktu: W005251
Dinosauří hlava mačkací. Uvedená cena je za 1 kus. Zvolenou variantu si napište do poznámky v objednávce.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dinosauří hlava mačkací.
Uvedená cena je za 1 kus. Zvolenou variantu si napište do poznámky v objednávce.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005251 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
