Produkt byl přidán do oblíbených
Dino šroubovací s efekty tyranosaurus 13 cm
Kód produktu: W028958
Dino šroubovací s efekty tyranosaurus. Rozměry 12,5x5,5x13 cm. Dinosaurus po zmáčknutí hřebínku na hlavě otevírá tlamu a koulí očima, při ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dino šroubovací s efekty tyranosaurus.
Rozměry 12,5x5,5x13 cm.
Dinosaurus po zmáčknutí hřebínku na hlavě otevírá tlamu a koulí očima, při přidržení svítí.
Vydává zvuky. 2xAG13 baterie součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028958 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAG13 |
| Délka výrobku: | 14.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
