Dino Bikes Dětské kolo 16" 616L - Raptor
Kód produktu: W031189
DINO Bikes - Dětské kolo 16" 616-03RP- Raptor , výrobce Dino Bikes Italy je perfektní kolo pro malé závodníky. Má kvalitní, ...
Poslední kus
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
DINO Bikes - Dětské kolo 16" 616-03RP- Raptor , výrobce Dino Bikes Italy je perfektní kolo pro malé závodníky.
- Má kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků
- Volnoběžný převod
- V-brake brzdy na obě kola.
- Je vybaven pomocnými kolečky.
- Hmotnost kola je 9,3 kg.
Doporučená výška dieta je 107 - 138 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031189 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 9,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 9.4 kg |
| Délka výrobku: | 107.0 cm |
| Šířka výrobku: | 49.0 cm |
| Výška výrobku: | 63.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
