Dětský smartphone s fotoaparátem modrý - foto 48Mpx, video Full HD
Dětský smartphone s fotoaparátem - foto 48Mpx, video Full HD. Rozměry 6,6x11,2x1,4 cm. Rozlišení fotografií 48 megapixelů, videa Full HD ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský smartphone s fotoaparátem - foto 48Mpx, video Full HD.
Rozměry 6,6x11,2x1,4 cm.
Rozlišení fotografií 48 megapixelů, videa Full HD (1920x1080). Selfie kamera, časovač 10s/5s/3s, různé efekty (rámečky, vložené animace, deformace, filtry) fotografií, hry, mp3 přehrávač, budík, diktafon, kalkulačka, kalendář, minutka, svítilna, 2,4 palcový displej.
Vestavěná 600mAh Li-ion baterie, USB-C kabel součástí.
Výdrž 1-2 h, nabíjení 2-4 h.
Formát fotografií jpg, videa avi.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053024 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 600mAh Li-ion baterie vestavěná |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.8 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
