Dětský digitální fotoaparát voděodolný modrý - foto 12Mpx, video Full HD
Dětský digitální fotoaparát voděodolný - foto 12Mpx, video Full HD. Rozměry 10,7x2,5x7 cm. Rozlišení fotografií 12 megapixelů, videa Full HD ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský digitální fotoaparát voděodolný - foto 12Mpx, video Full HD.
Rozměry 10,7x2,5x7 cm.
Rozlišení fotografií 12 megapixelů, videa Full HD (1920x1080).
Blesk, časovač 10s/5s/2s, digitální zoom, různé efekty (rámečky, vložené animace, deformace, filtry) fotografií, hry, mp3 přehrávač, 2,0 palcový displej.
Vestavěná 600mAh Li-ion baterie, USB-C kabel součástí.
Formát fotografií jpg, videa avi. Kompatibilní s micro SD kartami - max. 32GB. Paměťová karta není součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053023 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 600mAh Li-ion baterie vestavěná |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
