Deska s klipem A4
Kód produktu: W003096
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Deska s klipem poslouží jako kancelářská pomůcka vhodná pro podložení papíru.
Velikost: A4
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003096 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
