Dekorace okenní 59,5x21 cm VÁNOCE
Kód produktu: W024754
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace okenní o velikosti 59,5x21 cm Vánoce
Uvedenou variantu si uveďte do poznámky v objednávce,
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W024754 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 59.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
