Dekorace Halloween dýně 11x6,5 cm svítící
Kód produktu: W041169
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace Halloween dýně svítící
Velikost 11 x 6,5 cm
Materiál: plast
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041169 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3x LR54 (AG10) |
| Délka výrobku: | 6.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
