Produkt byl přidán do oblíbených
Dárková taška XXL 72x50x18 cm VÁNOCE
Kód produktu: W055070
Potěšte rodinu a přátele hezkým dárkem na Vánoce ukrytým do papírové tašky. Vyberte si motiv, který se Vám líbí a může se balit. Velikost: XXL Rozměry: 72x50x18 cm
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Potěšte rodinu a přátele hezkým dárkem na Vánoce ukrytým do papírové tašky. Vyberte si motiv, který se Vám líbí a může se balit.
Velikost: XXL
Rozměry: 72x50x18 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W055070 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 50.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 72.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
