Dárková taška na láhev M 12x35x9 cm VÁNOCE
Kód produktu: W055064
Potěšte rodinu a přátele lahví ukrytou do papírové tašky. Vyberte si motiv, který se Vám líbí a může se balit. Velikost: M Rozměry: 12x35x9 cm
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Potěšte rodinu a přátele lahví ukrytou do papírové tašky. Vyberte si motiv, který se Vám líbí a může se balit.
Velikost: M
Rozměry: 12x35x9 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W055064 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 35.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
