Produkt byl přidán do oblíbených
Dárková taška L 31x40x12 cm VÁNOCE
Kód produktu: W042371
Potěšte rodinu a přátele hezkým dárkem na Vánoce ukrytým do papírové tašky. Vyberte si motiv, který se Vám líbí a může se balit. Velikost: L Rozměry: 31x40x12 cm
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Potěšte rodinu a přátele hezkým dárkem na Vánoce ukrytým do papírové tašky. Vyberte si motiv, který se Vám líbí a může se balit.
Velikost: L
Rozměry: 31x40x12 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W042371 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
