E - Figurka Kůň Hanoverský
Kód produktu: W001795
Ušlechtilý tmavěhnědý kůň výborně zapadne do tvé sbírky! Tato ručně malovaná figurka může sloužit jako hračka nebo sběratelský kousek. Figurka ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Ušlechtilý tmavěhnědý kůň výborně zapadne do tvé sbírky! Tato ručně malovaná figurka může sloužit jako hračka nebo sběratelský kousek. Figurka je lehká, voděodolná a téměř nerozbitná.
Velikost: 14,2 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001795 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 14.2 cm |
| Šířka výrobku: | 3.2 cm |
| Výška výrobku: | 10.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
