E - Figurka Dino Velociraptor 14 cm
Kód produktu: 101832
Velmi krásná, ručně malovaná figurka dinosaura Velociraptor, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Velmi krásná, ručně malovaná figurka dinosaura Velociraptor, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou skutečného dinosaura. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek. Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné. Figurka má pohyblivou spodní čelist a přední končetiny.
Velikost: 14 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101832 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
