Cool Games Hra Crazy Tužka
Cool Games Hra Crazy Tužka. Hra spočívá v kreslení obrázků třesoucí se tužkou tak, aby spoluhráči obrázek uhodli a získali tak více bodů než ...
Podobné produkty
Popis produktu
Cool Games Hra Crazy Tužka.
Hra spočívá v kreslení obrázků třesoucí se tužkou tak, aby spoluhráči obrázek uhodli a získali tak více bodů než druhý tým.
Balení obsahuje: 150karet, 1 crazy tužku, 2 mazací podložky, 2 barevné fixy, minutový časovač
Hra vyžaduje 3 x AAA baterie, nejsou součástí.
Vhodné pro děti od 6ti let, hra pro 3 a více hráčů.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W056457 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA není součástí |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
