Cocomelon Puzzle abeceda 88x53cm
Kód produktu: W031840
Užijte si hodiny zábavy a učení se s obrovským podlahovým puzzle Cocomelon (30 kusů) Je to zábavný způsob, jak dětem představit abecedu ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Užijte si hodiny zábavy a učení se s obrovským podlahovým puzzle Cocomelon (30 kusů)
- Je to zábavný způsob, jak dětem představit abecedu
- Velké dílky puzzle jsou pro malé ručičky snadno uchopitelné a poskládané
- Cocomelon Puzzle abeceda 88x53cm
- 30 pestrobarevných dílků puzzle obsahuje postavy z populární televizní show Cocomelon
Rozměry balení jsou šířka 23,4 cm, výška 30,4 cm a hloubka 9 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031840 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
