Člověče nezlob se - malé
Dnes již klasická desková hra, která nemůže chybět v žádné domácnosti! Úkolem každého hráče je projít se svými figurkami po směru šipky na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dnes již klasická desková hra, která nemůže chybět v žádné domácnosti!
Úkolem každého hráče je projít se svými figurkami po směru šipky na herním plánu celou cestu až na cílová pole, tj. na 4 stejnobarevná pole ve středu herního plánu. Rychlost pohybu určuje počet hozených ok na hrací kostce. Ten, kdo se dostane jako první se všemi figurkami do domečku, vyhrává.
Člověče nezlob se - velké. Hra pro všechny generace. Může hrát 2 - 4 hráči.
Velikost obalu: 22 x 22 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 202000 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
