Clementoni CRAZY CHIC Nehtové studio Cool Nails
Kód produktu: W045891
Nehtové studio pro všechna parádnice. Udělej si dokonalou manikúru a ozdob si nehty Balení obsahuje Obsahuje spoustu barevných laků na ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nehtové studio pro všechna parádnice. Udělej si dokonalou manikúru a ozdob si nehty
Balení obsahuje
- Obsahuje spoustu barevných laků na nehty
- pilníky
- třpytky
- výběr ozdobných nálepek
- ozdobné srdíčka
- korálky
- návod
Vyžaduje 2x 1,5 V AA baterie, které nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W045891 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
