Česací hlava s příslušenstvím 22 cm - Český obal
Kód produktu: W014238
Vyrůstá vám doma nadějná kadeřnice? Naše kadeřnická sada s česací hlavou jí zajisté splní sen. Zkuste culík, francouzský zapletený cop nebo ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vyrůstá vám doma nadějná kadeřnice?
Naše kadeřnická sada s česací hlavou jí zajisté splní sen.
Zkuste culík, francouzský zapletený cop nebo záplavu malých copánků.
Součástí hřeben, kulma, barevné prameny vlasů, sponky.
Velikost 22 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W014238 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 22.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
