Čelenka s ozdobou svítící (blikající) oči 12x19 cm
Kód produktu: W039096
Na večírek přišli zvířátka Kostýmové doplňky, které z vás švihem vykouzlí zvířátko. čelenka je blikající
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Na večírek přišli zvířátka
Kostýmové doplňky, které z vás švihem vykouzlí zvířátko.
- čelenka je blikající
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039096 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3x LR44(AG13) |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
