Produkt byl přidán do oblíbených
D - Figurka Zebra 11 cm
Kód produktu: 101878
Zebra výborně zapadne do tvé sbírky! Tato ručně malovaná figurka může sloužit jako hračka nebo sběratelský kousek. Figurka je lehká, ...
Není skladem
další kusy dostupné od 12.05.2026
další kusy dostupné od 12.05.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Zebra výborně zapadne do tvé sbírky! Tato ručně malovaná figurka může sloužit jako hračka nebo sběratelský kousek. Figurka je lehká, voděodolná a téměř nerozbitná.
Velikost: 11cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101878 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
