D - Figurka Antilopa 9,5 cm
Kód produktu: 101907
Velmi krásná, ručně malovaná figurka velké antilopy, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou antilopy ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Velmi krásná, ručně malovaná figurka velké antilopy, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek.
Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou antilopy Kudu. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek.
Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné.
Velikost: 9,5cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101907 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
