Bugina S7 RC na dálkové ovládání 23 cm
Kód produktu: W049884
Bugina S7 RC na dálkové ovládání. Rozměry 23x17x9 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Bateriový pack 3.7V lithium 500mAh do buginy ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Bugina S7 RC na dálkové ovládání.
Rozměry 23x17x9 cm.
Frekvence 2.4GHz.
Pistolový ovladač. Bateriový pack 3.7V lithium 500mAh do buginy součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
USB kabel součástí. Rychlost 12 km/h.
Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy a na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049884 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V lithium 500mAh do buginy součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
