Bugina Pioneer RC na dálkové ovládání 24 cm
Kód produktu: W049325
Bugina Pioneer RC na dálkové ovládání. Rozměry 24x16x11 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Rychlost 20 km/h. Bateriový pack 3.7V ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Bugina Pioneer RC na dálkové ovládání.
Rozměry 24x16x11 cm.
Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač.
Rychlost 20 km/h. Bateriový pack 3.7V Li-ion 500mAh do buginy součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy a na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049325 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V Li-ion 500mAh do buginy součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
