Bugina Dizzy RC na dálkové ovládání 33 cm
Kód produktu: W050747
Bugina Dizzy RC na dálkové ovládání. Rozměry 33x24x13 cm. Frekvence 2.4GHz. 4xAA baterie do buginy, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy a na ovladači.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Bugina Dizzy RC na dálkové ovládání.
Rozměry 33x24x13 cm.
Frekvence 2.4GHz. 4xAA baterie do buginy, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy a na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050747 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do buginy, 2xAA do ovladače |
| Délka výrobku: | 34.8 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
