Produkt byl přidán do oblíbených
Bublinkovač pila se světelnými efekty 35 cm
Kód produktu: W047645
Bublinkovač ve tvaru motorové pily. Vydává světelné efekty. Velikost 35 cm. Aktivace tlačítkem u rukojeti. Baterie 4xAA, nejsou součástí balení.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Bublinkovač ve tvaru motorové pily.
Vydává světelné efekty.
Velikost 35 cm. Aktivace tlačítkem u rukojeti.
Baterie 4xAA, nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047645 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
