Bublifuk úsměv 70 ml 27,5 cm - Český obal
Kód produktu: W016821
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Bublifuk úsměv.
Objem 70 ml.
Velikost 27,5 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W016821 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.5 cm |
| Výška výrobku: | 27.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
