Bublifuk tyč 120 ml 37 cm - český obal
Kód produktu: 116021
Bublinky a bubliny - kdo by je rád netvořil? Bublifuk ve tvaru tyče se postará o pořádnou zábavu! Dáš si závod s kamarády o největší bublinu? ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Bublinky a bubliny - kdo by je rád netvořil? Bublifuk ve tvaru tyče se postará o pořádnou zábavu! Dáš si závod s kamarády o největší bublinu?
Objem: 120 ml
Velikost: 37 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116021 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 36.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
