Produkt byl přidán do oblíbených
Bontempi Tamburína dětská dřevěná 12 cm
Kód produktu: W055163
Bontempi Dřevěná tamburína, výrobce Bontempi. Skvělý dřevěný hudební nástroj pro děti. průměr 12 cm. s realistickým zvukem se šesti ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Bontempi Dřevěná tamburína, výrobce Bontempi. Skvělý dřevěný hudební nástroj pro děti.
- průměr 12 cm.
- s realistickým zvukem
- se šesti plíšky
- ve čtyřech pastelových barvách
- baleno v dárkové dřevěné krabičce
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W055163 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.6 cm |
| Šířka výrobku: | 12.6 cm |
| Výška výrobku: | 4.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
