BING A KAMARÁDI 3-5 baby Puzzle set
Jak představit svět skládaček těm úplně nejmenším? Pomocí jednoduchého baby puzzle o 3, 4 a 5 dílcích. Z puzzle se na děti usměje králíček Bing, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Jak představit svět skládaček těm úplně nejmenším? Pomocí jednoduchého baby puzzle o 3, 4 a 5 dílcích. Z puzzle se na děti usměje králíček Bing, jeho kamarád Flop, Sula a další hrdinové oblíbeného animovaného seriálu. Dílky kopírují tvary postaviček, aby děti co nejsnáze pochopily princip skládání.
Puzzle je vyrobeno z pevnějšího kartonu než obvykle, aby ho děti nepoškodily ani při méně opatrném zacházení. Materiál je zcela netoxický a zdravotně nezávadný.
Vyrobeno v ČR.
Rozměr herního plánu:18 x 18 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028216 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 27.4 cm |
| Šířka výrobku: | 4.2 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
