Bburago 1:32 - Lamborghini Gallardo LP560-4 - Met Lt. Green
Kód produktu: W045874
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:32. Kovový model ze série Bburago 1:32 - Lamborghini Gallardo LP560-4 - Met Lt. Green
Poslední kus
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:32.
Kovový model ze série Bburago 1:32 - Lamborghini Gallardo LP560-4 - Met Lt. Green
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W045874 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
