Bburago 1:24 Plus Lamborghini Countach LPI 800-4 White
Kód produktu: W034846
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:24. Kovový model ze serie Bburago 1:24 Plus Lamborghini Countach LPI 800-4 White
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:24.
Kovový model ze serie Bburago 1:24 Plus Lamborghini Countach LPI 800-4 White
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W034846 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3 |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
