Bburago 1:18 Formule F1 Ferrari Scuderia SF-23(2023) nr.55 Carlos Sainz - s řidičem
Kód produktu: W047007
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:18 Kovový model ze série Bburago 1:18 Formule F1 Ferrari Scuderia SF-23(2023) nr.55 Carlos Sainz - s řidičem
Poslední kus
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:18
Kovový model ze série Bburago 1:18 Formule F1 Ferrari Scuderia SF-23(2023) nr.55 Carlos Sainz - s řidičem
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047007 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
