Bburago 1:18 Ferrari 296 GTB - Yellow
Kód produktu: W048980
Doplňte svou sbírku Bburago 1:18 Ferrari 296 GTB - Yellow Kovový model ze serie Bburago 1:18 Ferrari 296 GTB - Yellow
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago 1:18 Ferrari 296 GTB - Yellow
Kovový model ze serie Bburago 1:18 Ferrari 296 GTB - Yellow
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W048980 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
